Minulost // Past

2017

6.2. Takaka – Luminate (Aotearoa)

 

2016

26.2. Olomouc (full band)SF Mini + Telefon, Boiling Point

19.3. Rosice u Pardubic – ZK Sokol (Kulturou pro FNB/PCE) + Apolita, Locura, Klvtz, Paregorik

21.5.  Uherské Hradiště – Kino Hvězda (Vegfest)

4.6. Ostrava – Mandragora + Fell on Mad Days, Backfliping Dog, Rosa Parks

10.6. Jihlava – Bezvědomí + Disbeatless, Drom, Mc Broko, Hibakusha, Rosa Parks

11.6. Zruč nad Sázavou – Pallasit Fest + Death Wish Kids, Sick Times, Pivnica, Bruch, Nofu, xCENEREx, Stolen Lives, Onanizer, Hibakusha, Mečem Naplocho, Lycanthrophy, Bombatölcsér, No God Rhetoric, Gattaca, Rosa Parks

13.6. Orlová – Futra + Giz Medium

8.7. Brušperk – Kurtova louka + Kurt

16.7. Martin – Opičí bál + Anus, Tummo, Anne M. Christiansen, Trauma, Ničitel, Erikajemoja, Rana, Wilderness, C.A.C.I.B. Dortmund, Fajront, Jediná Možnosť, Paskuda, Dno, Rosa Parks

22.7. Fluff Fest – Info tent + Gab de la Vega

30.7. Jeseník – Na Smrťáku + Active Minds, Kismet HC, Veto, Iluze Svobodné vůle, Haters, Rosa Parks

19.8. Nezávislý festival Branišovice + Midnight Crisis, Carl Gut, Iluze Svobodné Vůle, Dáša fon Flaša, Moral Hangover

15.9. Olomouc – Bajkazyl + Gab De La Vega, Proti Všem

16.9. Poděbrady – Boss Bar + Dáša fon Flaša, Gorem and Avona, Jake Martin

17.9. Chrudim – Letní kino (Benefit pro FNB) + Dáša fon Flaša, Guild

6.10. Brno – Bajkazyl + Wirrsal, Choleratarantula, Aralkum

8.10. Liberec – Azyl (V3S) + Remek, Aralkum

 

2015

24.1. Praha – Café Na půl cesty (Den pro Kliniku) + Palahniuk, Peleton, Punto D´Onore, Rosa Parks

16.3. Orlová – Futra + Old Trees

18.3. Žilina + Old Trees

27.3. Český Těšín – Gimnazjum z Polskim Językiem Nauczania w Czeskim Cieszynie (Dzień Tolerancji)

24.4. Ostrava – Plan B + Massola

25.4. Ostrava – Spodní (Den prázdných domů) + Fakné, Inheritance, Pacino

8.5. Košice – Collosseum (Antifašistický 8. máj) + Mulct, Human Humus, Rosa Parks

15.5. Věžnička – Fotbal proti rasismu + Leto, OiOiPirátoi, Hlinomaz, Godot Youth, Kurac, Planety, Toufar, Mečem naplocho, Mušnula, Potmě, Tomáš Palucha, It´s Everyone Else, Post Hudba

17.7. Moravský Krumlov – Nora + Ctib, OiOiPirátoi

24.7. Rokycany – Fluff fest (Guerilla gig) + Old Trees, Ryan Harvey

25.7. Rokycany – Fluff fest (Info tent) + Ryan Harvey, Giz Medium, Gab de la Vega, Gaea, Kolona…

15.8. Olomouc – Galerie U Mloka + Sangre de Muerdago

21.8. Nezávislý festival Branišovice + Dáša fon Flaša, Rabies, Midnatt Dod, Motorment, Carl Gut, Brunner Todesmarsch, Bombatolcsér, Průmyslová Smrt, Zputnik, K.P.D., T.D.O.

4.9. Bánská Bystrica + Macgvyer, Anus, Rosa Parks

24.9. Žilina + Efa Supertramp, Dáša fon Flaša

25.9. Třinec – Bar-Rock-O + Efa Supertramp, Cácory, Bedňák

26.9. Orlová – Futra + Efa Supertramp, Cácory

2.10. Krupka – U Herziho + Cácory, Apolita, Dáša fon Flaša

3.10. Wismar (D)TIKOzigalpa + Wirrsal, Don Kanaille, Apolita, Dáša fon Flaša

6.10. Göteborg (SWE)128:A + Apolita, Dáša fon Flaša

7. 10. Moss (NOR) Tivolikjeller’n + Apolita, Dáša fon Flaša

8.10. Halden (NOR)Feelgood (Emo Hund nr. 2) + It´s Everyone Else, Dreven Vinkelrøyker, Feral Booty, Apolita, Dáša fon Flaša

9.10. Oslo (NOR)Club 37 + Apolita, Dáša fon Flaša

10.10. Helsingborg (SWE)KKSB + Apolita, Dáša fon Flaša

11.10. Hamburg (D)Sauerkrautfabrik + Wirrsal, Apolita, Dáša fon Flaša

13.11. Liberec – V3S na zahrádce Azylu

14.11. Praha – Salé

11.12. Brno – Bajkazyl + Bonus, Memento Mori

26.12. Orlová (full band punkrock set) – Futra + Hibakusha, Dno, Rosa Parks

 

2014

8.2. Brno – Vegalité (Keydovic a Kocourovic narozky)+ Tabula Rasa, Bad Age, Dáša fon Flaša, Cácory, Káťa Brekekex, Rosa Parks

22.2. DěčínBiograffs (5 let Tabula Rasa) + Tabula Rasa, Shut up and dance, Pozitivní Deviace, Rapsod, Dáša fon Flaša, Rosa Parks

22.3. 50 4´4.300″N / 15 41´57.154″E – Les/Bunkr 2 + Aran Epochal, Sound of Biblical Violence, Lionel Dixit, Krajinka v Zimním Hávu, Butterfly Killers, Dáša fon Flaša

19.4 – 20.4 Praha – Anarchistický festival knihy + Baty von Janof, OiOiPiratoi

15.5. Orlová – Futra + Old Trees, Dáša fon Flaša

26.6. Olomouc – SF Mini + Macgyver, Boiling Point

28.6. Mořkov – Vzdor Fest (Benefit na Záchrannou stanici Bartošovice) + Cácory, Finis Afemie, Alkalmatlankodik, Bad Age, Dáša fon Flaša, Veto, Evidence Smrti, Brunner Todesmarsch, Innoxia Corpora, Aliusterra, Rosa Parks

19.7. Český Těšín – Dziupla + Dáša fon Flaša

8.8. – 9.8. SereďFFUD Fest + Cheap Talk, Tendencie, Genón Bastard, The Citadel, Dimenzia X, Dog Attack, Ad Acta, xKatexMosh, ANF, Tyrell´s Owl, Storm (O), Green Monkey, Rúbanisko, House of Tech, Gomora, Modern Delusion, Basal Banar, Boiling Point, Zaprti Oddelek, Public Disgrace, Antidotum, Yarvar Cocha, Aggrenation, Trigger, Alea Iacta Est, Sheeva Yoga, Discomfort, Human Host Body, Loud Pals Meets Subatomic Level, Chappa´ai, Supraphon Family&Ničitel, Sedem Minút Strach&Drén, Baty von Janof, Dáša fon Flaša, Rosa Parks

15.8. Orlová – Futra + Social Crisis, How Long?

5.9. Trebišov – SkapalPesFest + Lost Souls, Dáša fon Flaša, Pankpop, Saša Palinkaš a Valalčani, Voltereta, Seven Minutes, Yektal, My o vlkoch, The Pelicanos, Bandaska Sound, Skampararas, The Waves, Marínka Somarinka, Heeb.She, Porucha, Britney Porn, Haxlly Orchestra, Koniareň

6.9. Martin – Elefant + Dáša fon Flaša, Fajront

7.11. Liberec – Azyl + Gomora, Sebestřet, Nezapomeň!, Scalp, Rosa Parks

8.11. Praha – Café Na půl cesty + Aorta, Proti Všem, Scalp, Rosa Parks

21.11. Hranice + Apolita, Rosa Parks

22.11. Jihlava – Chilli bar /Benefit na FNB/ + Apolita, Stolen Lives, Liver Garnish, Průmyslová Smrt, Rosa Parks

27.11. Orlová – Futra + Dáša fon Flaša

28.11. Hostašovice – Hospoda na Domoracu + Dáša fon Flaša

6.12. Morkovice – Sýpka + Aliusterra, Alkalmotlankodik, Veto

15.12. Brno – Kavárna Trojka + Potmě, OiOiPiratoi

20.12. Olomouc – SF Mini + Trigger, Remek, Hlinomaz, Anne M. Christjansen, Rosa Parks

27.12. Orlová – Futra + Laundered Syrup, Anne M. Christjansen, Rosa Parks

28.12. Ostrava – roh Havlíčkova nábřeží a Biskupské (Den prázdných domů)

 

2013

12.3.  Olomouc – Galerie U mloka (Benefit pro FNB) + Dáša fon Flaša, Proti Všem

16.3. Prostějov – U Krajíca (Wrecking Party no. 5) + Tabula Rasa, Bad Age, Demolice Baráku, Easing Daze

23.3. Rožnov pod Radhoštěm – Vrah (For Liberation Fest) + Seeds in Barren Fields, Lawine, Jungbluth, See You In Hell, Gattaca, Drom, Daša fon Flaša, Fakné

4.5. Věžnička u Jihlava – Fotbal proti rasismu + Worldhood, Drom, Stevie Brufen, Memento Mori, Ilúzia, Sonja Neverstop

18.5. Ostrava – Plán B (Benefit pro Spodní a Salé) + Kuba Tichý, Lamento, The Sin of Lilith, Kulma, Gagarin

24.5. Kopřivnice – Art Té Kafé Mandala + Dáša fon Flaša, Martin Chovanec, Njumen

25.5. Brno – Protestfest + Trigger Effect, Insania, Dub Revolution and Ilodica, See You In Hell, Tales of Error, Esazlesa, Memento Mori, My Dead Cat, Aliusterra, Brunner Todesmarsch, Potmě, Vosa Soundsystem, Redrum, Eac sound, Root´s´n Future Dj´s, Cirkus Alien, Rybydub

14.6. Orlová – Futra + Nervous, Social Crisis, Rosa Parks

21.6. Bojkovice – Mišmaš párty no. 21 Guerrila Stage + Dáša fon Flaša

31.8. Brno – ulice Vlhká (Kulturou proti chátrání) + Kamarádi, Les Homosexuels, Truvultur, Fuzzy Osbourne, Ramon Ramirez, Mik Mik, DJ NTKZ, MC AzB, Sedmá Generace

 

2012

11.10. Futra – Orlová + Dáša fon Flaša

19.12. Olomouc – Galerie U Mloka (Veganská večeře)