Nová nahrávka // New recordings

Jako takový můj spontánní ventil, z radosti ze vzniku Kliniky a vzteku z jejího vyklizení, jsem nahrál nové vály, které vyšli na Coffee Breath Records, kde si je můžete zadarmo, nebo za dobrovolný příspěvek do benefičního fondu stáhnout.

Kdo můžete doražte v sobotu do Prahy na demonstraci na podporu autonomního sociálně kulturního centra Klinika.

*

Joy from the birth of new autonomous social center Klinika is mixed with rage from its eviction in my new spontaneous recording, which is released as a digital benefit album  on Coffee Breath Records. You can download it for free on their sites, but consider voluntary donation, it will be used for supporting anti-authoritarian activities.

*

V pondělí 15.12. budu hrát v Kavárně Trojka,  společně s Potmě a Oi Oi Pirátoi, která ve spolupráci s Iniciativou Ne rasismu přiváží do Brna filmy studentek FAMU Martiny Malinové a Apoleny Rychlíkové.

Za Adolfa by žadní morgoši neměli žádný práva

Díky vstřícnosti rodiny Kiňových a nenávisti českých rasistů vznikl snímek konfrontující každodenní realitu rodiny prvních českých paterčat s virtuální realitou. Slušný Čech, lidé posílající cikány do práce a pět ročních dětí vytvářejí koláž vyprávějící o anticikanismu, nenávisti a hlouposti.

Několik Let

Portrét blokády vepřína stojícího na místě koncentračního tábora. Na místě, kde umírali Romové dnes funguje prasečí farma s třinácti tisíci prasaty. Kolik lidí je potřeba, aby se tato situace změnila? Prázdnota prostoru na místě zamýšlené blokády , frustrace a beznaděj pro vizi aktivnější občanské společnosti.

Po projekci filmů bude následovat diskuse s režisérkami a zahrají projekty spjaté s filmem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.